Laula Mu Laulu: Kasemahlake koos lauluga “Nüüd võin taas”.

Kasemahlake käis suure koosseisuga Elmari pisikeses stuudios külas. Muuhulgas esitasid nad enda versiooni laulust “Nüüd võin taas”.

LAE ALLA

Laula Mu Laulu: Kadi Poll koos lauluga

Kadi Poll käis Elmaril külas ja rõõmustas meid suurepäraste lauludega. Kuigi ta kirjutab enda lood ise, esitas ta meile ühe laulu Jaak Joala varamust.

LAE ALLA

Laula Mu Laulu: Facelift Deer koos Hanna-Liina Võsa coveriga

Rasmus Rändvee ja tema ansambel Facelift Deer käis Elmaril külas. Rasmus lõpetab hetkel 12. klassi ja uurisime, mis saab temast tulevikus. Poisid esitavad ka enda versiooni laulust “Sinu valinud ma”.

LAE ALLA

Laula Mu Laulu: Sunset Waves Maarja lauluga Keelatud Maa

Ansambel Sunset Waves koosneb hetkel kahest liikmest. Mehed ei olnud varem ühelgi raadiol külas käinud ja Elmar oli neile esimene kogemus. Kuula neid juttu ajamas ja esitamas kaverit Maarja laulust “Keelatud maa”.

LAE ALLA

Laula Mu Laulu: Ansambel Blurry Lane koos lauluga

Blurry Lane’i kaks liiget käisid Elmaril külas. Rääkisime tulevikuplaanidest ja kuulasime muusikat. Blurry Lane esitab ka enda versiooni Jaan Söödi laulust “Kuu”.

LAE ALLA

Laula Mu Laulu: Ansambel Epoche koos lauluga

Ansambel Epoche on Eesti muusikamaastikul üsna uus tegija. Elmari soovil esitasid nad enda versiooni 2 Quick Starti laulust “Nii kuum on tunne”.

LAE ALLA

Laula Mu Laulu: Indrek ja Paul Kristjan Kalda koos lauluga

Indrek Kalda ja tema poeg Paul Kristjan Kalda käisid Elmaril külas. Mõlemad on nakatunud muusikapisikuga ja sellest me ka rääkisime. Lisaks esitasid nad ühe loo, mida oleme harjunud kuulma Põhja-Tallinna esituses.

LAE ALLA

Laula Mu Laulu: Brigita Murutar koos lauluga ”Järgnen Sulle”

Elmaril käis hommikul külas Brigita Murutar. Rääkisime muusikast, koolist ja spordist. Brigita esitas meile enda versiooni Anne Veski laulust “Järgnen sulle”.

LAE ALLA

Laula Mu Laulu: Ansambel Rüüt koos lauluga ”Sellest Saab Meie Suvi”

Ansambel Rüüt, kes on Elmari kuulajatele kindlasti tuttav lauluga “Maasikille”, käis meil hommikul külas. Muuhulgas esitasid nad kaveri laulust “Sellest saab meie suvi”.

LAE ALLA

Laula Mu Laulu: Rainer Michelson ansamblist Supernova koos lauluga “Naerata”.

Selgub, et Supernova tegutseb küll ja peagi on oodata ka värsket lugu. Meenutasime Raineriga Supernova algusaegu ja kuulasime tema esituses laulu, mida Supernova pole kunagi varem laulnud.

LAE ALLA